KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075416
nr 1507 5416
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Popplar. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x48 cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:14:23
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)